• Rekord Życiowy Janka Osińskiego.

• 27.01.2020 10:01
        • O co chodzi? Od kilku miesięcy uczeń naszej szkoły Jan Osiński trenuje biegi krótkie ( sprinty ) w klubie Akademia Młodego Lekkoatlety, pod okiem trenera Tomasza Czubaka. Dla tych co nie wiedzą kim jest Tomasz Czubak <----- Kilknij. W miniony weekend odbył się Mityng Pamięci Ireny Szewińskiej U16 i U14 i Mistrzostwa woj. kuj.-pom.- U14 i U16 oraz U10 i U12. Zawody odbyły się w Toruniu. Miło jest mi poinformować, że Janek w swoim biegu zajął 2 miejsce z nowym rekordem życiopwym 7.88.
          Bieg Janka w załączopnym pliku video. Gratulujemy
        • Dzieciaki Do Rakiet. Brawo My.

• 01.12.2019 00:42
        • Z ostatniej chwili!!!. Jak wiecie nasza szkoła brała udział w głosowaniu w konkursie " Dzieciaki do Rakiet". Konkurs mający na celu popularyzację tenisa ziemnego. Niezmiernie miło jest mi poinformować, oczywiście jeżeli wyniki się potwierdzą, że nasza szkoła znalazła się w gronie laureatów konkursu, jako jedna z 50 szkół, które uzyskały największa liczbę głosów. W głosowaniu udział wzięło 311 szkół. Żeby zostać laureatem, trzeba było znaleźć się wśród 50 szkół. I wśród tej pięciesiątki znalazła się nasza szkoła. Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy codziennie poświęcali swój prywatny czas na to,żeby uczniowie naszej szkoły mieli możliwość poznania nowej dyscypliny sportowej. WIELKIE DZIĘKI. Mam nadzieję, że już w przyszłym semestrze uda nam się rozpocząć zajęcia tenisa ziemnego. O szczegółach na pewno poinformujemy. Zespół Szkolno - Przedszkolny DZIĘKUJE WSZYSTKIM GŁOSUJĄCYM NA NASZĄ SZKOŁĘ.  Ze sportowym pozdrowieniem Paweł Łuczka.
        • Dzieciaki Do Rakiet!!!! GŁOSOWANIE.

• 18.11.2019 11:54
        • Przypominamy o konieczności smiley głosowania na naszą szkołę w konkursie "Dzieciaki do rakiet". Jak głosować?
          Wyciąg z regulaminu:
          "Aby oddać ważny głos, należy: 5.2.3.1. Wybrać Szkołę, na którą chce się oddać głos. 5.2.3.2. Kliknąć w przycisk „Głosuj” zlokalizowany pod wybraną pracą konkursową. 5.2.3.3. Podać aktywny adres e-mail, na który zostanie wysłana wiadomość zawierająca link potwierdzający udział w głosowaniu, rozwiązać zadanie weryfikacyjne ReCaptcha a następnie kliknąć przycisk "Oddaj głos". 5.2.3.4. Sprawdzić skrzynkę pocztową oraz kliknąć w link potwierdzający o którym mowa w pkt 5.2.3.3 5.2.3.5. Po kliknięciu w link potwierdzający głos zostanie zaliczony."

Więcej o akcji: KLIKNIJ

Poniżej nasz filmik. Oglądamy oczywiście z głosem. Pod filmem link do naszego zgłoszenia.

Zapraszamy do glosowania.
        • Dzieciaki Do Rakiet

• 11.11.2019 14:35
        • Już za dwa dni będzie możliwość głosowania na naszą szkołę w konkursie Dzieciaki Do Rakiet. Jak to zrobic? Wyciąg z regulaminu:

Więcej o akcji: KLIKNIJ

Zapraszamy do glosowania.
        • Tenis stołowy dziewcząt i chłopców - eliminacje gminne oraz finały powiatu słupskiego.

• 08.11.2019 11:56
        • Ostatnie dwa weekandy stały pod znakiem TENIS STOŁOWY. 19.10.2019 r. odbyły się eliminacje gminne do finałów powiatu słupskiego. Wśród chłopców naszą szkołę reprezentowali Szymon Makuch i Piotr Potyński. Wśród dziewcząt Julia Jaszek oraz Nikola Milewska. Awans do Finałów wywalczyły dziewczynki. Chłopcy uplasowali się na miejscu drugim, ulegając w decydującym meczu szkole z Pobłocia.
          W finale powiatowym, który odbył się 05.11.2019 r. w Łupawie wystartowało 8 szkół. Byli to mistrzowie poszczególnych gmin. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. Nasze dziewczynki grał z mistrzyniami gminy Słupsk, Kobylnicy oraz miasta Ustka. W pierwszym meczu nasze dziewczynki spotkały się z SP 2 Ustka. Dziewczęta bardzo udanie rozpoczęły spotkanie. Julia Jaszek wygrała swój mecz. Niestety w dalszych spotkaniach z zespołem z Ustki było już gorzej. Dziewczęta uległy 3:1. W kolejnych grach zaprezentowały się już jednak bardzo dobrze wygrywając z SP Kwakowo 3:0 i SP Jezierzyce 3:0. Awansując z drugiego miejsca, w meczu o III spotkały się ze szkołą z Zagórzycy. Niestety nasze przeciwniczki okazały się mocniejsze i pokonały nas 3:0. Czwarte miejsce jest wynikiem bardzo dobrym. Daje 8 punkótw do klasyfikacji generalnej dziewcząt Igrzysk Dzieci. Gratulujemy.

Tydzień później swoje mistrzostwa gminy miał rocznik starszy. W kategorii dziewcząt reprezentowały nas Daria Szwedowska oraz Magda Kamińska. Wśród chłopców byli to Szymon Doba oraz Konrad Klinkusz. Tutaj z kolei awans do finałów powiatu uzyskali chłopcy. Dziewczęta zajęły miejsce drugie.
          W finale powiatu (06.11.2019 r. Łupawa), podobnie jak w roczniku młodszym u dziewcząt, nasi chłopcy mieli za rywali 7 najlepszych drużyn z poszczególnych gmin. Znaleźliśmy się w grupie B, gdzie za przeciwników mieliśmy: SP 3 Ustka, SP Kwakowo, SP Smołdzino. Chłopcy po bardzo dobrych grach wygrali grupę. W meczu o I miejsce spotkali się z ubiegłorocznymi mistrzami szkołą z Przytocka. Niestety, musieliśmy uznać wyższość przeciwników. Co nie zmienia faktu, że nasi chłopcy zostali wicemistrzami powiatu słupskiego.  Gratulujemy