• Mistrzostwa Gminy Główczyce w minisiatkówce

• W sobotę, 2 grudnia 2023 r.,  odbyły się Mistrzostwa Gminy Główczyce w minisiatkówce rocznik młodszy, zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.

W kategorii dziewcząt najlepszymi okazały się nasze dziewczęta, które wygrały swoje mecze i już w najbliższy wtorek będą reprezentowały gminę Główczyce w finałach powiatu słupskiego.

Wyniki dziewcząt:

ZSP Główczyce - SP Pobłocie 2:1 (15:5, 12:15, 15:6)

ZSP Główczyce - SP Żelkowo 2:0 ( 15:3, 15:12)

ZSP Główczyce - SP Stowięcino 2:1( 15:1, 13:15, 15:12🤨)

Chłopcy zajęli miejsce 2 ulegając gospodarzom 2:0

Kolejność wśród dziewcząt:

1. Główczyce

2. Żelkowo

3. Stowięcino

4. Pobłocie

Wśród chłopców pierwsze miejsce zajęło Pobłocie, drugie Główczyce, trzecie Stowięcino i Żelkowo.

Ogromne GRATULACJE👏👏👏

Kolejny weekend to warcaby w Stowięcinie rocznika starszego i młodszego. We wtorek natomiast wspomniane finały powiatu w minisiatkówce dziewcząt. 🤜🤛

Paweł Łuczka

• Rozpoczynamy odliczanie do Świąt

• To już grudzień! Rozpoczynamy odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia 🎄🎄🎄 Dziękujemy Radnemu Gminy Główczyce – Panu Mariuszowi Dysiowi, za podarowane drzewka, które po udekorowaniu wprowadziły nas w świąteczną atmosferę🎄 Teraz pozostało tylko wyczekiwać Św. Mikołaja 🤶

• Podsumowanie jesieni w świetlicy szkolnej

• Październik i listopad w świetlicy szkolnej. W ramach realizacji projektu „Świetliczaki na tropie... przysłów” nasze świetliczaki wykonały kolejne 2 zadania oraz mnóstwo innych ciekawych zajęć. Zapraszamy do galerii😊.

Michalina Krajewska

• PÓŁFINAŁY WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

• 30 listopada w Słupsku odbyły się PÓŁFINAŁY WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT - rocznik starszy ( a nasz młodszy rok) - III MIEJSCE. BRAWO DZIEWCZYNY.

Była dogrywka, była walka, były emocje. Do zobaczenia za rok.

Paweł Łuczka