• Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie

• Już w najbliższą środę uczniowie naszej szkoły z rocznika 2011-2012 wezmą udział w zawodach lekkoatletycznych. Część chętnych dzieci otrzymało zgody w miniony piątek, część otrzyma je w poniedziałek. W poniedziałek wszystkie dzieci otrzymają przede wszystkim zgody szkolne.
            Na zawody wyjedziemy około godziny 10:00, przewidywany powrót około godziny 14:00. Dzieci będą pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego.

Szczegóły imprezy w poniższym linku:

i jest to tylko jeden ze sposobów otrzymania nagród. Kolejnych nagród, gdyż za sam udział uczniowie naszej szkoły otrzymają pamiątkowe koszulki oraz upominki od sponsora imprezy.
            a jak ktoś nie wszedł w link to krótkie info:

• Zawody będą miały charakter dwuboju lekkoatletycznego [ bieg na 60m lub 300m + skok w dal lub wzwyż lub p.palantowa].

• Imprezie towarzyszyć będzie Strefa Młodego Olimpijczyka z zabawami lekkoatletycznymi i konkursami edukacyjnymi.
            Upominki wręczane będą przez gwiazdy sportu. Na naszej stronie na pewno pojawi się relacja z tego wyjazdu.