• Bal Mikołajkowy " Porwanie Św. Mikołaja"

• 05.12.2023 20:26
      • Mikołajki w przedszkolu to wydarzenie, które w kalendarzu każdego malucha wyznacza początek świątecznej atmosfery. Obchodzone 6 grudnia, to data, kiedy dzieci z niecierpliwością wypatrują Mikołaja. To czas radości dla każdego przedszkolaka! To idealna okazja, by poprzez zabawę wprowadzić dzieci w magiczny świat tradycji i świąt. Dziś, dzień przed Mikołajkami w naszym przedszkolu porwano Pana z siwą brodą !!! Wesołe Elfiki Św. Mikołaja  otrzymały wiadomość o porwaniu ich szefa. Przy pomocy dzieci wyruszają na poszukiwania. Dzielne przedszkolaki przemierzały cały świat w poszukiwaniu Mikołaja. Ale czy udało im się go odnaleźć ? Zobaczcie sami:)
        Był to wyjątkowy dzień pełen niespodzianek, podczas którego najmłodsi mogli doświadczyć magii i radości płynącej ze wspólnego świętowania.