• Dzień kobiet

• 08.03.2023 21:22
      • W Przedszkolu "Słoneczko" nie zapomniano o Dniu Kobiet. Radosna atmosfera panowała już od samego rana.

Chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym – jako mali dżentelmeni wyręczali dziewczynki w codziennych obowiązkach – dyżurach, porządkowaniu sali po zabawie itp.

Obchody tego wyjątkowego dnia miały swoje zwieńczenie w uroczystości, podczas której wszystkie kobiety  z naszego Przedszkola, zarówno te duże, jak i te małe otrzymały serdeczne życzenia i upominki. I pomimo, iż pogoda za oknem nie była przyjemna, to w przedszkolnych salach panował ciepły, pogodny i wesoły nastrój. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek świadczyły o miło spędzonym czasie.

Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych. Wszystkie kobietki, te małe i duże dziękują chłopcom za piękne życzenia.