• 19.10.2022 17:25
      • Nauczyciel w przedszkolu troszeczkę inaczej obchodzi dzień 14 października. W tym dniu jest ze wszystkimi swoimi wychowankami w miejscu pracy i dzięki temu może naprawdę poczuć wagę jaką przywiązują przedszkolacy do wysiłku swojego opiekuna.Od rana czuć atmosferę wielkiego święta. Dzieci ubrane są inaczej niż w czasie zwykłych dni. 14 Październik to nie tylko potocznie nazywany Dzień Nauczyciela, to Dzień Edukacji Narodowej, to święto więc wszystkich tych, którzy oddają całe swoje serce, aby dzieciom w przedszkolu było naprawdę dobrze. Świętuje więc pani intendentka, panie kucharki, panie woźne, panie opiekunki,  pan konserwator. Bez tych wszystkich osób nauczyciel w przedszkolu nie mógłby wykonywać swoich obowiązków na najwyższym poziomie. Wyjątkowy, jesienny dzień! Dziękujemy za dobre słowo, za kwiaty i słodki poczęstunek.