• Mistrzostwa województwa pomorskiego "Lekkoatletyka dla Każdego".

• 19.09.2021 19:36
      • 11 września 20021 r.  odbyły się mistrzostwa okręgu ( woj. pomorskie ) osób trenujących oraz rozpoczynających swoją przygodę z królową sportu - "Lekkoatletyka dla Kazdego". W zawodach wzięło udział około 400 zawodników i zawodniczek. Z naszej szkoły udział wzięło 14 uczniów. Niezmiernie miło jest mi poinformować, że przywozimy do Główczyc 3!!! medale
        I tak w kategorii u-12 zawodnicy z rocznika 2010 i młodsi
        II miejsce w rzucie piłeczką palantową zajął Łukasz Zawiślak 👏👏👏
        W kategorii U-14:
        III miejsce w rzucie piłeczką palantową zajęła Nikola Milewska z wynikiem 39 metrów. Oprócz wyniku cieszy duży postęp w kwestii rozbiegu, przeskoku 👏👏👏Wygrała zawodniczka o rok starsza z wynikiem 46 metrów, która w minionym roku szkolnym wygrała finał ogólnopolski czwartków lekkoatletycznych. Nikola ma czas, żeby przepracować porządnie okres zimowy i również pokusić się o ciekawy wynik w zawodach ogólnopolskich.
        Również w kategorii u-14 z ogromnym potencjałem na więcej
        II miejsce w pchnięciu kulą zajęła Paulina Szmajda Paulina Sz Ogromne Gratulacje Paulina💪💪💪👏
        Dodać należy IV miejsce Piotr Potyński w skoku wzwyż w grupie starszej i co cieszy, pytanie od Piotra " kiedy będą jeszcze takie zawody"👏👏😀
        Kacprowi Potyńskiemu zabrakło 11 cm żeby awansować do finału piłeczki palantowej u-12. Kończy zmagania na 7 miejscu.
        Pozostali zawodnicy również zaprezentowali się na swoim dobrym poziomie. Najmłodszą naszą zawodniczką była Ania Zawiślak rocznik 2012.