• Ponownie NAJLEPSI w powiecie słupskim!!!

• 05.10.2020 20:16
      •            W dniu dzisiejszym odbyło się podsumowanie Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej powiatu słupskiego Powiatowej Olimpiady Młodzieży za rok szkolny 2019/2020. Podsumowanie było możliwe dopiero teraz ze względu na covid-19.
                   Jest mi niezmiernie miło poinformować o rewelacyjnej postawie naszych uczniów.
        I tak w kategorii dziewcząt rocznika 2005-2006 nasze uczennice zajęły III miejsce w klasyfikacji generalnej.
        W tym samym roczniku w kategorii chłopców nasza szkoła zajęła miejsce II w klasyfikacji generalnej.
        Biorąc pod uwagę klasyfikację ogólną dziewcząt i chłopców nasza szkoła okazała się NAJLEPSZA w powiecie. OGROMNE GRATULACJE.
        Zawodnicy, którzy stanowili trzon reprezentacji, opuścili już nasze mury niemniej jednak należy wymienić nazwiska osób, które miały wpływ na wspomniane wyniki:
        Reprezentację dziewcząt stanowiły:
        Aleksandra Albrecht, Natalia Żądło, Daria Szwedowska, Julia Jonas, Cecylia Łyszyk, Anna Gołkiewicz, Magda Kamińska. Z tej mocnej ekipy wspomnieć należy o dziewczętach, które są jeszcze znami ( klasa 8), Iwona Vlig oraz Oliwia Potyńska. Jest również wsparcie z klas 7 w osobach Julii Jaszek, Mai Jaroszewicz...
        W skład reprezentacji chłopców wchodzili:
        Jan Osiński, Szymon Doba, Olaf Gramera, Paweł Mikulak. Jest z nami jeszcze mocna grupa chłopców (Aleksander Szymański, Krystian Ziora, Kamil Krzyk, Łukasz Lempert, Przemysław Dubielski, Konrad Klinkusz), wsparta obecnymi klasami 7 ( Piotr Vlig, Patryk Rojek...)
        Jeszcze raz OGROMNE GRATULACJE i miejmy nadzieję, że "korona..." szybko wypadnie naszego życia. Poniżej kilka fotek.